Świece na ślubie i weselu? Rozświetl najpiękniejszy dzień w swoim życi – Why Knot Candles

2022SALE - KUP 3 ŚWIECE W CENIE 2. PROMOCJA NALICZA SIĘ AUTOMATYCZNIE.

 • Wysyłka w 24h
 • Darmowa dostawa powyżej 4 świec
 • 100 dni na zwrot

Świece na ślubie i weselu? Rozświetl najpiękniejszy dzień w swoim życiu blaskiem świec!

W życiu każdego człowieka zdarzają się chwile, które zostają zapamiętane na całe życie. Wszystkie te wydarzenia, jak narodziny dziecka, kupno własnego mieszkania czy oświadczyny, są równie ważne i towarzyszą im niesamowicie silne emocje. Jednym z tego typu chwil jest także ślub. Wydarzenie magiczne, wyjątkowe i niezapomniane. To moment, w którym kończy się dotychczasowe życie, a zaczyna pisać nowa historia dwojga zakochanych w sobie ludzi. Dla przyszłych małżonków, czas przygotowań do tej uroczystości jest niezwykle stresujący i wymaga wielu poświęceń. Wszystko to po to, aby najważniejszy dzień w ich życiu był idealny. 

Ślub - dzień idealny pod każdym względem

Aby dzień ślubu był taki, jak wymarzą go sobie przyszli małżonkowie, należy zadbać o każdy szczegół, który uczyni go wyjątkowym. Każdy drobiazg musi być wykonany z jak największą starannością i dbałością. Jedną z najważniejszych kwestii, podczas przygotowań do tego szczególnego dnia jest motyw, jaki będzie panował zarówno podczas ślubu kościelnego jak i wesela. Obecny świat Internetu oferuje niezliczoną ilość inspiracji na dekoracje ślubne. Jednym z pomysłów jest wykorzystanie do tego świec sojowych, których atutem jest to, że palą się znacznie dłużej niż świece wykonane z parafiny. Wykorzystanie świec jako dekoracji jest znane nie od dziś, do tej pory jednak częściej wybierane były właśnie świece parafinowe, ze względu na brak świec wykonanych z soi. Jest wiele możliwości na wykorzystanie świec, jako uzupełnienia całej atmosfery panującej podczas tak wspaniałego dnia, jakim jest dzień ślubu. 

 Świeca, jako dekoracja kościoła

Wystrój panujący w kościele jest niezwykle ważny podczas ślubu. Odpowiednio dobrane i ułożone dekoracje, nadają całości charakter magiczny i wyjątkowy. Decydując się na świece sojowe, jako dekorację kościoła, należy pamiętać, aby nie przesadzić z bogactwem dodatków, które nie tylko mogłyby odwracać uwagę od świec, ale także przytłoczyć całą ceremonię zbyt dużo ilością elementów dekoracyjnych. Wybierając świece dobrze jest postawić na prostotę, która z pewnością zachwyci swoim pięknem i subtelnością. Świece takie można umieścić w specjalnych szklanych pojemnikach. Wiele sklepów, posiada w swojej ofercie takie właśnie naczynia w różnych rozmiarach i kształtach. Aby osiągnąć estetyczny wygląd tego rodzaju dekoracji, należy kupić świece sojowe niższe od szklanych pojemników, w których zostaną one umieszczone. Szklane kule czy też wąskie, wysokie naczynia z zapalonymi w środku świecami można ustawić wokół miejsc, które zajmują Państwo Młodzi, dodając do tego białe płatki róż. Wybór naczyń o różnych rozmiarach zapewni całemu kościołowi oryginalny i magiczny wygląd w tym wyjątkowym dniu. Podobnie można udekorować ławy, na których siedzą goście, stawiając obok każdej jedno duże, bądź dwa lub trzy naczynia o różnych kształtach, również z zapalonymi wewnątrz świecami sojowymi. 

Rozświetlona sala weselna 

Jedną z największych zalet świec sojowych jest to, jak długo się palą. W związku z tym sprawdzą się one idealnie nie tylko jako dekoracja w kościele, ale także jako element wystroju sali weselnej. Można wykorzystać takie same szklane naczynia, jak w przypadku dekorowania kościoła. Jest to zdecydowanie najbezpieczniejsza z opcji, jeśli świece mają służyć jako dekoracja na stołach. W miejscu, gdzie siedzą goście, można ustawić, w równych od siebie odstępach, świece w szklanych kulach. Istnieje także możliwość kupienia malutkich świec, które mogą być umieszczone w szklanych naczyniach wypełnionych wodą. Świece z uwagi na swoją lekkość będą unosić się na wodzie, tworząc niesamowity klimat na sali weselnej. O nieco więcej drobiazgów można pokusić się przy stole Państwa Młodych, który powinien wyróżniać się wśród pozostałych. Tutaj, wykorzystać można jedno duże, szklane naczynie, w którym będzie unosić się na wodzie kilka małych świec. Drugą opcją może być wykorzystanie kilku małych szklanych naczyń, o różnych rozmiarach. Rozmieszczenie ich na stole to tylko kwestia wyobraźni, podpowiedzią może być ustawienie po trzy świece w różnych miejscach, oczywiście z palącymi się w środku świecami sojowymi. Dla uzyskania jeszcze bardziej magicznego klimatu, można wybrać świece z olejkami eterycznymi, co zapewni cudowny zapach przez całe przyjęcie. 

Świeca, jako prezent dla gości

Obecna moda panująca na weselach, opiera się nie tylko na magicznym wystroju, karcie dań czy księdze gości. Okazuje się, że niezwykle ważne stało się wręczanie przez Parę Młodych mini prezencików dla gości, które zazwyczaj są ułożone obok talerzy każdego z obecnych w tym dniu. Prezenty te, są coraz bardziej oryginalne i każda para pragnie w ten sposób podziękować gościom za przybycie. Pozostając w klimacie świec, można zdecydować się na taki właśnie upominek. Z pewnością każdy będzie oczarowany i zadowolony, dostając w prezencie małą świece sojową, którą w dodatku zamówić można z personalizacją. Pozwoli to na zamówienie świec, na których może widnieć na przykład data ślubu wraz z imionami Państwa Młodych, bądź z każdą inną, dowolnie wybraną personalizacją. 

 • Świeca sojowa JAŚMIN + STOKROTKA no.01
  Zwykła cena
  65,90 PLN
  Cena sprzedaży
  65,90 PLN
  Zwykła cena
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
 • Świeca sojowa PROSECCO + MALINA no.02
  Zwykła cena
  65,90 PLN
  Cena sprzedaży
  65,90 PLN
  Zwykła cena
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
 • Świeca sojowa YLANG YLANG no.03
  Zwykła cena
  65,90 PLN
  Cena sprzedaży
  65,90 PLN
  Zwykła cena
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
 • Świeca sojowa FIGA + ZIELONA HERBATA no.04
  Zwykła cena
  65,90 PLN
  Cena sprzedaży
  65,90 PLN
  Zwykła cena
  55,90 PLN
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
 • Świeca sojowa ROZMARYN + POMARAŃCZA no.05
  Zwykła cena
  65,90 PLN
  Cena sprzedaży
  65,90 PLN
  Zwykła cena
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane

Zostaw komentarz