Wino, czekoladki? Tym razem wybierz inny prezent! – Why Knot Candles

2022SALE - KUP 3 ŚWIECE W CENIE 2. PROMOCJA NALICZA SIĘ AUTOMATYCZNIE.

 • Wysyłka w 24h
 • Darmowa dostawa powyżej 4 świec
 • 100 dni na zwrot

Wino, czekoladki? Tym razem wybierz inny prezent!

Obdarowywanie jest ogromną radością, a przyjmowanie prezentów magią chwili, przynoszącej niespodziewany, intrygujący podarunek. Wino i czekoladki są ponadczasowymi, odpowiednimi na każdą okazję prezentami, które możesz podarować zarówno osobie bliskiej, jak i współpracownikowi. Tym razem jednak wybierz coś innego. Podaruj coś, co sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. W jaki sposób stworzyć taką atmosferę? Zastanów się nad wyborem prezentu personalizowanego. Czy obdarowanie przedmiotem unikalnym, stworzonym specjalnie dla konkretnej osoby może być porównane z podarowaniem jakiegokolwiek, nawet najwyższej jakości, ekskluzywnego prezentu?

Personalizowany prezent dla biznesu

Wybór prezentu dla pracownika lub partnera biznesowego jest ogromnie trudny. Chcesz, by był oto coś specjalnego, wyjątkowego, pozwalającego zapamiętać Cię i wywołać szczere emocje. Prezent personalizowany będzie najlepszym wyborem. Nie zastanawiaj się nad zakupem standardowych czekoladek, które można nabyć bez szczególnej okazji w pierwszym sklepie na rogu. Prezent personalizowany to coś, co dla obdarowanej osoby będzie dowodem Twoich najszczerszych dowodów uznania. Doskonałym wyborem spośród ogromnej liczby, różnorodnych prezentów z personalizacją są świece sojowe, na których umieszczony może zostać dowolnie wybrany napis. Wystarczy wybrać wielkość świecy, zapach oraz treść, która znajdzie się na świecy. Czy wiele wieczorów będzie jeszcze bardziej wyjątkowymi w towarzystwie tak specjalnego, cudownie pachnącego prezentu?

Świece personalizowane najlepszym wyborem na prezent

Poszukując dla partnera, klienta biznesowego czy pracownika prezentu wyjątkowego, spojrzenie w stronę personalizacji jest doskonałym krokiem. Wybierz personalizowaną świecę sojową, wykonaną w 100% w Polsce. Świeca jest wegańska, a jej drewniany knot nigdy nie wypali się do końca. Dzięki najwyższej jakości naturalnemu wypełnieniu oraz wysokiej klasy dodatkom personalizowane świece sojowe wyróżniają się trwałością oraz niezwykłym efektem podczas codziennego użytkowania. Wybierz dla kogoś, kogo chcesz docenić personalizowany prezent z unikalnym napisem. Personalizacja wykonana jest z dbałością o każdy szczegół, ręcznie, natomiast napis można wybrać spośród ofert producenta lub zamówić indywidualnie, na zamówienie. Stylowe świece personalizowane nie wymagają dodatkowego opakowania. Wystarczy, że przewiążesz je sznurkiem, wstążką lub rafią i przyczepisz bilecik. Wysokiej klasy produkt prezentuje się doskonale i z pewnością sprawi obdarowanemu ogromną radość. Czy chcesz, aby obdarowana osoba poczuła się wyjątkowo doceniona? Wyraź to za pomocą świecy z indywidualnie dobranym napisem.

Personalizowane świece hand made

Co sprawia, że personalizowane świece są idealnym prezentem? Poza ich niezwykłym zapachem liczy się zachwycający design. Personalizowane świece, w 100% powstające w Polsce to hand made, wykonany z wosku sojowego, wypełniającego słoiczek z knotem. W naszym asortymencie znajdują się świece w wielu odcieniach, o zróżnicowanym zapachu i wielkości. Wosk sojowy gwarantuje długi czas palenia, a całość wyróżnia się widoczną jakością wykonania i precyzją w każdym detalu. Tutaj wszystko pasuje do siebie idealnie. Ręcznie wykonane świece personalizowane to produkty, odpowiednie do podarowania bliskiej osoby. Są one wyjątkowe i nie spotkasz ich w dużych marketach. Obdarowanie przedmiotem ręcznie wykonanym zrobi wrażenie na każdym.

Prezent biznesowy personalizowany-zalety

Niewątpliwa zaletą podarowania personalizowanej świecy jest możliwość zawarcie na jej zewnętrznej części indywidualnie dopasowanego napisu, który zrobi wrażenie na obdarowanej osobie. Stylowe, ekologiczne, ręcznie wykonane świece sojowe z personalizacją są idealnym pomysłem na prezent biznesowy. Wyjątkowe świece z napisem motywującym do pracy mogą stanowić doskonałą zachętę do działania i sposób na docenienie pracowników bez okazji. Wybierając świece personalizowane z logo marki oraz bardziej oficjalnym, tematycznym napisem możesz zaproponować pracownikom piękny prezent w dniu jubileuszu, świąt lub znacznego osiągnięcia. Czy zdajesz sobie sprawę z ogromnych możliwości, jakie kryją się za podarowaniem pracownikom takich personalizowanych, biznesowych upominków? Świece z logo marki oraz oficjalnym, ale uprzejmym napisem, odpowiednim do okazji pozwolą pracownikom z uśmiechem spojrzeć w stronę swojego pracodawcy nawet w trakcie ważnych chwil. Personalizowane upominki-świece to znakomita reklama. Część strategii marketingowej niezmiennie opiera się o bezpośredni przekaz do potencjalnego klienta. W związku z tym warto zastosować takie rozwiązanie oraz dobrać idealny do okoliczności kolor.

Świece zapachowe ręcznie wykonane to doskonały sposób na propagowanie nazwy marki. Świece mogą zostać ustawione na standzie reklamowym przy okazji targów, eventów. Sprawdzą się jako dekoracje ważnych wydarzeń firmowych, nawet tych plenerowych. Możesz podarować je jako upominek dla pracowników, a zadowoleni obdarowani automatycznie przekażą dobrą opinię o marce swoim najbliższym. Wybierz świece sojowe najwyższej jakości, by cieszyć się nimi jak najdłużej.

 • Świeca sojowa JAŚMIN + STOKROTKA no.01
  Zwykła cena
  65,90 PLN
  Cena sprzedaży
  65,90 PLN
  Zwykła cena
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
 • Świeca sojowa PROSECCO + MALINA no.02
  Zwykła cena
  65,90 PLN
  Cena sprzedaży
  65,90 PLN
  Zwykła cena
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
 • Świeca sojowa YLANG YLANG no.03
  Zwykła cena
  65,90 PLN
  Cena sprzedaży
  65,90 PLN
  Zwykła cena
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
 • Świeca sojowa FIGA + ZIELONA HERBATA no.04
  Zwykła cena
  65,90 PLN
  Cena sprzedaży
  65,90 PLN
  Zwykła cena
  55,90 PLN
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane
 • Świeca sojowa ROZMARYN + POMARAŃCZA no.05
  Zwykła cena
  65,90 PLN
  Cena sprzedaży
  65,90 PLN
  Zwykła cena
  Cena jednostkowa
  za 
  Wyprzedane

Zostaw komentarz