Świece sojowe Why Knot Candles

2022SALE - KUP 3 ŚWIECE W CENIE 2. PROMOCJA NALICZA SIĘ AUTOMATYCZNIE.

  • Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa powyżej 4 świec
  • 100 dni na zwrot

Why Knot Candles

Why Knot Candles to manufaktura produkująca ekologiczne świece sojowe o cudownych zapach. Manufaktura powstała w Białogardzie - niewielkiej miejscowości w zachodniopomorskim - z inicjatywy rodzeństwa Klaudii i Michała Czaplińskich. 

Zakładając manufakturę, marzyliśmy, aby stworzyć produkty z najlepszej jakości składników, o ładnym, nowoczesnym i minimalistycznym designie, ale też takie, na których kupno będzie mógł pozwolić sobie każdy.  

W ofercie naszej manufaktury znajdują się świece sojowe, do których produkcji używamy organicznego wosku wyprodukowanego z soi pochodzącej z europejskich upraw oraz wyselekcjonowanych olejków zapachowych powstałych z jednej z najlepszych francuskich perfumerii.  

Jako firma dążymy do produkcji przyjaznej dla środowiska. Naczynia wykorzystywane do świec, kartony oraz inne elementy będące częścią opakowania nadają się do recyklingu, a minimum 80% z nich pochodzi z odzyskanych surowców wtórnych. 

Każda nasza świeca jest przygotowywana od początku do końca przez jednego z naszych pracowników z dbałością o najdrobniejsze detale. Bo w Why Knot Candles wierzymy, że każdy zasługuje na chwilę relaksu… Czym pachnie Twoja?

Dane rejestrowe firmy:
WHY KNOT MICHAŁ CZAPLIŃSKI
ul. Pomorska 23/7 
Białogard 78-200
NIP: 6722085641
REGON: 366165460
EORI: PL672208564100000